Katılımcılarımız Ne Düşünüyor

Katılımcılarımız Ne Düşünüyor


Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş. olarak SifExpo ile 10 yıldan daha uzun bir süre Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan ve Ukrayna gibi kaliteli hizmet almanın zor olduğu coğrafyalardaki fuarlarda beraber çalışmaktayız. 10 Yıldan uzun süredir aldığımız kaliteli, ve profesyonel hizmetten dolayı Sifexpo ekibine teşekkürlerimizi iletir bundan sonra da birçok fuarda çalışmak istediğimizi bildirmek ister, başarılarının devamını dileriz. 

VOLKAN KAYA
Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş. 


"Sif Expo ile Aqua-Therm Bakü, Almatı, Taşkent fuarlarına düzenli olarak katılıyoruz. HVAC Sektörü için çok önemli fuarlar , bizim için de çok verimli geçiyor. Profesyonel çalışmaları için SifExpo 'ya teşekkür ederiz. "

SİNAN DAĞOĞLU, İthal Ürünler Müdürü
ALDAĞ A.Ş.


Aqua Therm fuarlarına 2004 Yılından beri her yıl düzenli olarak katılıyoruz. Tüm firmalara Aqua Therm fuarlarına katılmalarını tavsiye ediyorum. Moskova fuarı firmamız açısından her seneki gibi olumlu geçti. Fuar sayesinde markamız Rusya pazarında daha da iyi tanınıyor. Bayimizden aldığımız haberlere göre fuardan sonra ürünlerimize ilgi artmış durumda. Moskova ve Diğer Aqua Therm fuarlarına katılmaya devam edeceğiz."

Deniz UNUTMAZ
DUYAR VANA MAKİNA SAN.TİC. A.Ş.


"Termodinamik olarak, Sif Expo ile 10 yıldan beri Ukrayna, Rusya, Kazakistan ve Azerbaycan fuarlarına her sene düzenli olarak katılmaktayız. Bu süre içerisinde SIF SISTEM ULUSLARARASI FUARCILIK LTD. STI. güvenilir bir partner olarak fuar katılımlarımızın daha başarılı geçebilmesi için her türlü yardımı başarı ile yapmıştır. Bu fuarları Sif Expo firmasını kesinlikle tavsiye ederiz"

Dmytro PASKO / Export Department
TERMODINAMIK ISITMA SISTEMLERI


"Sif Expo ile 2005 Yılından beri çalışıyoruz. Uzun bir aradan sonra tekrar bir yurtdışı fuarına katıldık. Fuar öncesi ve fuar sonrası göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan çok memnun kaldığımız belirtmek isteriz. Bizlere her yıl katılan firmanın yaşamış olduğu kolaylıkları sağladınız. Teşekkürler."

Onder OZDEMIR / Sales & Export Director
EMKO ISITMA SİSTEMLERİ


“Sektörünün öncü firmalarından biri olarak Kalde, 15 yılı aşkın süredir Aquatherm Moscow fuarına düzenli olarak katılmaktadır. Bu hususta hem Sif Expo’nun etkin çalışması hem de Aquatherm in ziyaretçi potansiyeli hakkında söylenecek çok fazla söz kalmıyor zira firmalar memnuniyetlerini her yıl fuara katılımlarını sürdürerek gösteriyorlar. Bu vesile ile Sif Expo’ya ve biz katılımcılara sadece ülkemizi başarı ile temsil etmeyi düşünmekten başka bir iş bırakmayan ekibine teşekkür ederiz.”

Ceyda Aday / İhracat Sorumlusu
KALDE A.S.


"Aqua-Therm Moskova fuarı da bizim hedeflerimiz doğrultusunda bir organizasyon olduğu için ve Sif Expo Fuarcılık firmasının dürüst, kaliteli hizmet anlayışı biz TDS Tekneciler Metal olarak tekrar katılma kararımızı verdik"

Adem Tekneci / Genel Müdür
TDS TEKNECILER METAL


"Başta Moskova Aquatherm fuarları olmak üzere SIF Fuarcılık ile 13 yıldır çalışıyoruz. Gerek katıldığımız fuarların kalitesi, gerekse verilen hizmet ve organizasyonların profesyonelliği bakımından SIF her zaman tercih etmek isteyeceğimiz fuar organizasyonlarının başında yer almaktadır. Fuar organizatörlerinin ciddiyeti, yaklaşımı ve kurumsallığı fuarların gücü kadar önemlidir. Güçlü bir fuar, organizatörler tarafından etkisiz hale getirebildiği gibi, tersi de olabilmektedir. Başarınızın ve beraberliğimizin devamı dileğiyle…"

Latif Can / İhracat Müdürü
FORMÜL KALIP PLASTİK SAN. LTD. ŞTİ.


"1976 yılında kurulan şirketimiz 1989 yılından bu yana Türkiye’de SPK marka altında ürünler üretmektedir. Fuar organizasyonu, Rus vizesi almak konusunda Sif Expo firmasına desteklerinden ötürü teşekkür ederiz. Fuarda "lüks" sınıf ürünler ve kaliteli ziyaretçiler ile büyük şirketleri toplamayı başardılar. Ziyaretçiler arasında şirket yöneticileri, şirketlerin reklam departmanlarının yöneticileri, bayiler, mağazalar, dükkânlar ve toptan satış şirket temsilcileri yer aldı. Standımızda büyük çoğunluğu Rusya bölgesinden gelen firmaların yanında Orta Asya, Beyaz Rusya, Moldova, Avrupa ülkelerinden gelen ziyaretçileri de ağırladık. Fuar organizatörlerinin başarısının ileriki organizasyonlarda devam etmesini diliyoruz.’’

Diana Apa
SPK PİPE & FITTINGS


" Turkiye adina konustugumuzda Rusya -Moskova Aquatherm fuarı en önemli fuarlardan biri olarak bilinmekte.Biz bu fuara 2008 senesinden beri her yıl düzenli olarak katılıyoruz. SIF EXPO firmasina derin tesekkürlerimizi arz ederiz. Fuar biz ureticiler icin cok çokverimli gecti !"

Mushfig MABUDOV / Export Manager
EGEPLAST Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.

E-Bülten Aboneliği

Fuar ve diğer haberlerini erkenden öğrenmek için ebültenimize kayıt olun!