web templates free download

Aqua Therm Kiev 2019 Fuarı

  14 - 17 Mayıs 2019

    IEC Expo Center Kiev, UKRAYNA

21. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Boru Ve Ek Parçaları, Banyo, Havuz Fuarı 

Sifexpo

Aqua Therm Kiev 2019 Fuarı
 14 - 17 Mayıs 2019

IEC Expo Center Fuar alanı
   Kiev, UKRAYNA
21. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Boru ve Ek Parçaları, Banyo Ve Havuz Fuarı 

• Kalitesi onaylanmış uluslararası Marka Fuar: 

Aqua Therm Fuarları Dünya’nın en büyük iki fuar organizatörü olan Reed Exhibitions ve ITE Exhibitions firmaları tarafından birlikte düzenlenmektedir. Milano Mostra Convegno, MosBuild gibi büyük fuar organizasyonlarını da yapan iki organizatör tecrübelerini Aqua-Therm fuarlarında birleştirmektedir... 

* UKRAYNA ve B.D.T. Ülkelerinde Düzenlenen en büyük HVAC Fuarı
Aqua Therm Kiev fuarı;  21farklı ülkeden 514 katılımcı HVAC & Su teknolojileri üreticisi firma ile 48.748 ziyaretçiden oluşan etkileyici bir hedef kitle arasında güçlü bir bağlantı sağlar. 

2018 İSTATİSTİKLERİ
• 514 Katılımcı Firma ( 21 Farklı Ülkeden ) 
• 379 Yerli Katılımcı Firma 
• 135 Yabancı Katılımcı Firma 
• 21 Farklı Ülkeden Katılımcı 
• 48.748 Ziyaretçi  

* Ürünlerinizi potansiyel müşterilerle buluşturun
HVAC Profesyonellerinin buluşma noktası olan fuar, Ukrayna'da yeni iş bağlantıları kurabilmek ve mevcut bağlantıları koruyup geliştirmek için ürün-alıcı-satıcı üçlüsünü bir araya getirebilen kalite ve başarısıyla eşsiz platformu oluşturmaktadır.

Ukrayna’da faaliyet gösteren yaklaşık 600 Türk firmasının bu ülkedeki toplam yatırım tutarı 2 milyar Dolar’dır.
Ülkede faaliyet gösteren müteahhitlik şirketlerimizce bugüne kadar üstlenilen 162 projenin toplam tutarı 5,1 milyar USD.

HVAC sektörüne ait en son yeniliklerin ve ürünlerin sergilendiği Aqua Therm Kiev fuarında,  sektörün önde gelen Dünya genelinde tanınan VAILLANT, VIESSMANN, WOLF, WILO, IMMERGAS, VALTEC, HERZ, WAVIN EKOPLASTIK gibi firmaların katılım yapmaktadır. Türkiye’den AYVAZ, DAIKIN, DEMIR DÖKÜM, E.C.A, BERKE PLASTIK, KALDE, GF HAKAN PLASTIK gibi sektörün dev firmaları katılım yapmaktadır. 

Fuarda Sergilenecek Ana Ürün Grupları

-  Isıtma Sistemleri ve Elemanları
-  Tesisat Sistemleri ve Elemanları
-  Klima Sistemleri ve Elemanları
-  Havalandırma Sistemleri ve Elemanları
-  Ölçme Kontrol ve otomasyon sistemleri  
-  Banyo Ekipmanları ve Fittingler
-  Yalıtım Materyalleri
-  Havuz Ekipmanları
-  Yenilenebilir Enerji Ve Enerji Verimliliği 

Katılım Ücretleri

Ekipmansız stant tercihinde hiç bir donanım bulunmamaktadır. Kendi özel standını kuracak firmalar için sunulan boş alandır. Standın genel konstrüksiyonu, bölme panelleri, aydınlatması, zemin kaplaması ve dekorasyonu katılımcıya aittir.

Halı, Yan ve arka paneller, Zemin Halısı, Firma alınlık yazısı, 1 masa, 2 sandalye, çöp sepeti, genel koridor temizliği, genel güvenlik hizmetlerini kapsar.

Her katılımcı tarafından ödenmesi zorunludur. Yönetim, Fuar rehberinde yer alma, fuarın resmi web sitesinde listelenme, Davetiye ve Yaka Kartları 

İki Cephesi Açık (Köşe) standlar için %10
Üç Cephesi Açık (Yarımada) standlar için %15
Dört Cephesi Açık (Ada) standlar için %20 oranında stand m² ücretine ilave edilir.

Standart Stand

T.C. Ticaret Bakanlığı Devlet Desteği Kapsamındadır.

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın 2017/4 sayılı Yurt Dışı Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin Tebliğ’i uyarınca Devlet desteği kapsamındadır.

 International Exhibition Centre (IEC) Fuar Alanı: 

Aqua-Therm Kiev Fuarı, Ukrayna'nın en büyük fuar alanı olan IEC fuar alanında organize edilmektedir. Metro ile ulaşımın mümkün olduğu fuar alanı şehir merkezine 15 dakika mesafededir. Fuar alanına en yakın metro istasyonu 1 nolu kırmızı hatta yer alan LIVOBEREZHNA’dır.
Fuar Alanı Adresi: 15, Brovarsky Prospect, Kiev, Ukraine

Fuar Alanı Ulaşım

Taksi ile ulaşım: 15, Brovarsky Prospect, Kiev, Ukraine

  Metro ile Ulaşım 
İEC Fuar Alanına Metro İle Ulaşım;
Fuar alanına en yakın metro istasyonu Livoberezhna metro istasyonudur. Fuar alanına yürüme mesafesinde olan metro istasyonu ile şehir merkezindeki Khreschatyk metro istasyonuna ulaşım süresi 13 dakikadadır. 

İRTİBAT FORMU

Aqua Therm Kiev fuarı katılım ve fuarla ilgili her konuda bize danışabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vermekten memnuniyet duyarız.

E-Bülten Aboneliği

Fuar ve diğer haberlerini erkenden öğrenmek için ebültenimize kayıt olun!